reklamaml
Copyright © agdManiaK wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści. |
Największa sieć blogów Nowych Technologii techManiaK.PL CATALIST s.c., ul. Krowoderskich Zuchów 17/12, 31-271 Kraków 503 queries. 0,120, 0.120 (0,120) (14998043, D3dgg6hDh43) |
Co jest dobrego w i dos? Konieczność stosowania uniwersalnego płynu? moim zdaniem dużo lepsze autodozowanie jest w asko gdzie są dwie przegródki na kolor i białe, w połączeniu z pro wash jest nawet lepsze niż autodozowanie z miele imo
Asko fajne maszyny, oparte na elektronice z Gorenje.
No na te czasy Asko wygrywa z Miele chociażby pod względem tego, że nowe miele ze sklepu potrafi działać tylko tydzień, kilka dni bądź kilka miesięcy bez awarii tylko i wyłącznie a później serwis. Jest masa zwrotu Miele. Na dziś mam maszyne z 2023 maja i 2023 października na zwrocie. Modele po 6-10 tysięcy. A asko brak na zwrotach.
U mnie bez problemów już chyba z 8-9 lat działa jakiś niższy model od AEG (L72270VFL), ale żona suszy mi głowę o suszarkę 😉 więc czas na zmiany – ten mój Lavamat jest dość płytki (52 cm) więc raczej muszę kupić komplet co by jedno bezpiecznie stało na drugim. Myślisz ze parka od Asko będzie lepszym rozwiązaniem niż podobnie wyceniony komplet Boscha (np zachwalana tu seria 8)
Z systemów marek nie będących premium, mają najszerszy zakres regulacji dozowania, system bierze pod uwagę twardość wody i dostosowuje się prawidłowo do wsadu, do tego pompki są w szufladzie, łatwo można je wyjąć, wyczyścić, czy wymienić, a nie przy elektrozaworze za szufladą, ale tak jak pisałem – Miele ze swoim systemem TwinDos jest jeszcze lepsze. Z systemem Asko nie miałem żadnego doświadczenia poza ,,macaniem” na targach, więc trudno mi się wypowiadać – same pralki genialne, w wielu aspektach lepsze od Miele, zwłaszcza konstrukcji zbiornika i jego zawieszenia.
Obie niemieckie firmy Bosch i Siemens mają specjalne miejsce w sercach
Panie redaktorze jeżeli juz do marki a nie firmy.
Nie ma to żadnej firmy Siemens
We wrześniu 2014 r. Robert Bosch GmbH zgodził się na zakup 50% udziałów Siemensa w spółce joint venture za 3 miliardy euro[2].
Siemens sprzedał swoje udziały
Nie no jakby nikt nie widział, że to jeden koncern, tak jakby to też nie wynikało z samego tekstu…
Koncern nadal zachował w nazwie BSH obie marki, więc wymienianie ich osobno to chyba żaden problem?
Widać, że stwierdzenie się lekko nie spodobało to było trzeba się przyczepić z rana w nowy rok.
Specjalnie dla Pana zmieniam słowo ,,firma” na ,,marka” – zadowolony?
Technicznie całkiem dopieszczony model, ale tak troszkę wg mnie słabo żeby w tej cenie nie było metalowych zabieraków co jest ogromną zaletą. Kolejna rzecz że stylistyka taka mocno odgrzewana, swego czasu jakieś dwa czy trzy lata temu Toshiby na platformie Midei wyglądały wręcz identycznie. Taki model jak TW-BJ100M4PL 😉 Wg mnie nie licząc i-dos to przerost formy nad treścią i płacimy w 90% za markę.
Masakra tyle pieniędzy za jednorazowa pralke. Ta pralka za taka kupę siana i ma niewymienne lozyska.
Kolego wyżej nie porównuj miele bo w miele nie psują się lozyska tylko pada krzyzak bębna. A do serii w1 używany kosztuje 300euro.
W 10 letnim asko również padają krzyzaki.
Tyle, że bębny z metalu.
Z moim doświadczeniem w AGD moglbym książki pisać.