Firma Panasonic poinformowała dziś o rozszerzeniu linii produktów AutoCare o dwa nowe modele z funkcją inteligentnego prania: NA-140ZS1 i NA-168ZS1.
Konieczność manualnego i często nieprecyzyjnego programowania została wyeliminowana dzięki systemowi czterech czujników ECONAVI, które sterują działaniem funkcji AutoCare.
Oba nowe modele pralek otrzymały klasę efektywności energetycznej A+++ (-35% / -40%), co potwierdza ich wyjątkową energooszczędność, która przekłada się na zmniejszenie rachunków za prąd. Modele z funkcją AutoCare są również wyposażone w technologię StainMaster, która pozwala na indywidualne zaprogramowanie cyklu prania pod kątem usunięcia najbardziej uporczywych plam. Technologia SteamAction redukuje z kolei zagniecenia materiału, dzięki czemu prasowanie staje się szybkie i łatwiejsze, natomiast programy odświeżania i usuwania alergenów polegają na podaniu pary do włókien odzieży w trakcie cyklu prania.
Specyfikacja techniczna:
Zarówno cena, jak i data premiery nowych pralek nie jest na razie znana
źródło: Panasonic
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Kochasz zwierzaki, ale ciągłe sprzątanie po nich doprowadza Cię do szaleństwa? Znamy ten ból. I…
Na polskim rynku debiutuje lodówka Samsung RB38C7AGWS9. To prawdziwy rekordzista w kontekście oszczędności, bo tak…
W ofercie LG na polskim rynku jest ponad 50 lodówek. My wybraliśmy dwie najlepsze. Co…
Philips wprowadził niedawno na polski rynek nową serię ekspresów kolbowych Baristina – są kompaktowe mają…
Na polskim rynku debiutuje robot koszący Dreame A2. Już na start doczekał się niezłej promocji,…
Dyson wraz z największymi sieciami handlowymi przygotował dobre przeceny na swoje najlepsze odkurzacze. Nie dość,…