fot. Electrolux
Szwedzki producent odkurzaczy wystartował z kolejną promocją na małe AGD. W promocji możesz zgarnąć blender kielichowy w prezencie.
Tym razem kupując odkurzacz z serii Pure D8.2 Silence, otrzymasz blender kielichowy Electrolux Create 4 E4CB1-6ST o wartości 299 zł. To nie jedyna akcja na odkurzacze tej firmy – niższe serie 300, 500 i 600 mają w prezencie dodawaną parownicę do ubrań, także o wartości 2999 zł.
Warunkiem otrzymania prezentu jest napisanie opinii o sprzęcie i dodanie oznaczenia w tekście: „#opiniamotywowananagrodą”. Akcja trwa od 3 lipca do 15 września 2024 lub do wyczerpania puli 1500 nagród. Czas na rejestrację jest do 22 września.
W akcji biorą udział wybrane sieci handlowe: Media Expert (electro.pl i avans.pl), Media Markt, Neonet (neo24.pl), RTV EURO AGD (oleole.pl) i sklep internetowy electrolux.pl. Szczegóły akcji i instrukcję rejestracji zakupu znajdziesz w regulaminie.
Wszystkie odkurzacze serii Pure D8.2 to sprzęty bardzo ciche – pracują z głośnością 57 dB, mają 500 W mocy silnika i zasięg pracy do 12 m. Bazowo każdy model wyposażony jest w szczotkę z przełącznikiem parkiet/dywan, narzędzie 3w1 i w szczotkę do parkietów.
Część modeli może mieć dodatkowo płaską szczotkę lub mini turboszczotkę do sierści i tapicerski (wersja Anima). Odkurzacze tej serii korzystają z 3,5 l worków S-Bag, które kupisz w każdym elektromarkecie i dużym hipermarkecie.
Jeśli szukasz dobrego odkurzacza koniecznie sprawdź naszą listę najlepszych pionowych odkurzaczy bezprzewodowych.
Zachęcam również do zerknięcia na maniaKalny TOP-10 najlepszych odkurzaczy na polskim rynku oraz zestawienie najlepszych odkurzaczy piorących.
Jeżeli szukasz przecen i promocji i nie chcesz przegapić dobrych okazji, zachęcam do śledzenia naszego maniaKalnego profilu Łowcy Promocji na facebooku. Codziennie sprawdzamy co ciekawego można znaleźć w Sieci.
Niektóre odnośniki na stronie to linki reklamowe.
Wraz z pierwszym tygodniem kwietnia Lidl wystartował z masą przecen na AGD pod kątem świąt…
Na polskim rynku debiutuje odkurzacz Samsung Bespoke AI Jet Ultra. To odświeżony model z linii…
Po Jurze przyszła kolej na kolejną firmę - tym razem na celowniku UOKiK jest Electrolux,…
EZVIZ RE4 Plus to prosty robot sprzątający z Biedronki, który niedawno wylądował na dobrej promocji…
Media Expert przecenił zmywarkę Hisense HV643D60. To model z dobrymi programami, właściwie dobranymi temperaturami i…
W oficjalnym sklepie LG trwa szybka promocja na suszarki. Ceny są niższe, ale można do…